Sponsorlarımız 2016-2017

 

 • Raunt, YGS ve LYS’ye hazırlanan herkes için tasarlanmış,Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık çözümüdür.Raunt’un dinamik zekâsı, seni yakından tanıyıp yönlendirir. Akıllı Öneri Sistemi’yle eksiklerini zamanında tamamlamanı sağlar ve performansını sürekli takip eder. Bu benzersiz özellikler, bütünleştirilmiş dijital ve basılı içeriklerle desteklenerek seni adım adım hedefine ulaştırır.
 • Raunt, üniversiteye hazırlıkta bugüne kadar sunulan en yenilikçi ve sonuç odaklı çözüm olarak, iddialı bir dershanenin öğretme ve test programını; özel ders öğretmeninin öğrenci üzerindeki dikkatini, takibini ve birebir ilgisini; tecrübeli bir rehberlik uzmanının yönlendirmelerini tek bir sette birleştirip evine getirir

Web Page =  www.raunt.com

 

 • İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Plato Meslek Yüksek Okulu ; sanatçılar, iş adamları ve akademisyenler tarafından 2009 yılında, belirli sektörlere ve iş dünyasında nitelikli insan kaynağı yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.Plato Meslek Yüksekokulu 4 program (Radyo ve Televizyon Programcılığı, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Basım ve Yayın Teknolojileri) ile eğitim – öğretim hayatına başlamıştır.
 • 2016 – 2017’de 39 programda, Türkçe, İngilizce, 1. öğretim, 2. öğretim ve uzaktan öğretim alternatifleri ile Medya – Tasarım – Teknoloji – İletişim – Sağlık ve Lojistik alanlarında, tematik eğitim veren ilk meslek yüksekokulu olarak, İstanbul’da Balat ve Yenibosna’da faaliyet göstermektedir.

Web Page = plato.edu.tr

 

 • Çalışma hayatına 1994 yılında başlayan Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Tic. Ltd. Şti. çeşitli sektörlere  kesme, sıvama ve prograsif kalıpların yapımı ile ismini duyurarak  2006 yılından itibaren Doğrusal Hareket Sistemleri ve çok eksenli hareket üniteleri ile ilgili çalışmalara yönelip Dünya klasmanındaki teknolojik sistemlerin yapımını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirmiştir.

Web Page = www.doguskalip.com.tr

 

 

0c5632_b3e5bbed8354405eb165702303ba8e4b

 • Fikret Yüksel Vakfı 1998’de Fikret Yüksel tarafından kurulmuştur. Fikret Yüksel Vakfı’nın temel odağı Türk öğrencilerinin FIRST Robotics Competition’a katılmalarını sağlayarak aldıkları eğitimi geliştirmek. Vakıf şimdiye kadar birçok takımın turnuvaya katılmasına destek oldu.
 • Fikret Yüksel Vakfı’nın amacı ise FRC’yi Türkiye’ye taşıyarak organizasyonu takımlara yakınlaştırmak ve olası bağışçılara bir örnek gösterebilmek. Türkiye’deki her lisede bir FRC takımı görmek en büyük hayalidir.

Web Page = www.fikretyukselfoundation.org

 

 

201313122224906

 • Eski Polat CDR markalı yataklı rulmanlarının 2004 yılından bu yana Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktadır.

Web Page = www.polatrulman.com.tr

 

 

 • Landers Display 2004 yılında kurulmuş olup Pleksi, Stand, Tabela, Vitrin Görsel Tasarım ve Uygulamaları alanında uzmanlaşan yapısıyla sektöründe 13 yıldır yer almaktadır.

Web Page = http://www.landers.com.tr

 

 

 • Candoğdu Sigorta Yapı Kredi Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olup sağlık ve sağlık dışı branşlar da hizmet vermektedir. Geçtiğimiz yılların tümünde Yapı Kredi Sigorta acenteleri arasında en yüksek sağlık üretimini gerçekleştiren ilk 5 acentesinden biri olup bağlı olduğumuz İstanbul bölge müdürlüğünde ise 2011 yılında 2. Bitirmiş, 2012 yılının ilk 11 ayını ise 1. olarak geçmiştir.

 

Web Page = http://www.candogdusigorta.com.tr

 

 

 

 • EAE Şirketler Grubu elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurmuş olduğu EAE Elektrik ile Güngören’ de bulunan fabrikasında başlamıştır. Artan üretim kapasitesi sonucu imalatını, 1995 yılında İkitelli’deki modern fabrikasına taşımıştır. 2007 yılında ise, Esenyurt’ ta kurmuş olduğu fabrikalarını faaliyete geçirerek, üretim alanını arttırmıştır.

Web Page = http://www.eae.com.tr

 

 

m69_logo

 • Consys İletişim Hizmetleri 1944’de ses ve görüntü sistemleri, simültane çeviri sistemleri, delege mikrofon sistemleri, aydınlatma sistemleri gibi ilgili alanlar için kurulmuştur.
 • Ulusal ve uluslararası kongreler, kurumsal buluşmalar, törenler, kurumlar, lansman tanıtımları ve Basın buluşmaları Consys’in uzmanlık alanı.
  Consys Türkiye’de Bosch sertifikasına sahip ve ekipmanlarını kullanabilen tek şirkettir.

Web Page = http://www.consys.com.tr

 

 

indir

 • Proasist Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye’nin bir çok bölgesinde mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım ve servis hizmetleri vermektedir. Sektörünün öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek hizmet ağını hızla büyütmektedir.
 • Merkezi İstanbul’da olan Proasist, Trakya, Bursa, Ankara ve İzmir’de mobil ekipleri ile dönemsel olarak da Tüm Türkiye’de toplam 3.600 hizmet noktasına ulaşmayı kısa sürede başarmıştır.

Web Page =  http://www.proasist.com.tr

 

 

 • İstanbul Ticaret Odası, (kısaca İTO) İstanbul’da faaliyette bulunan ticari kurum ve kişilerin ticari işlemlerinin düzenlendiği, kayıt altına alındığı ve bu işletmelere ait sicillerin tutulduğu kurumdur. Oda faaliyetlerini genel olarak Eminönü’de bulunan merkez binasında gerçekleştirmektedir.

Web Page = http://www.ito.org.tr/

 

 

 • Taahhüt ve otomasyon sektöründe 16 yıllık bilgi, birikim ve tecrübelerini profesyonel ekibiyle sektörün ve teknolojinin gelişmesine ayak uydurarak yönetim ve imalat kademelerindeki gelişimini tamamlayarak, dürüstlük ve devamlılık çerçevesinde siz müşterilerimize en iyi ve en uygun çözümü sunmayı ilke edinerek kurulmuş bir firmadır.

Web Page = http://www.elpanel.com.tr/

 

 

Web Page = http://www.fragile.com.tr/

 

 

Web Page = http://www.sisli.bel.tr/

 

 • KnB Bilişim Büro Makineleri ve Lojistik Dış Tic. Ltd. Şti.
 •  2005 yılında İstanbul / Avcılar’da kurulan KnB Bilişim, yazıcı ve fotokopi makinaları alanında hizmet vermektedir. 2007 yılının başından itibaren kurumsal bir kimlik kazanan KnB Bilişim yaptığı bayilik anlaşmaları ile kendini kulvarında kanıtlayan bir firma haline geldi.

Web Page = http://www.knbbilisim.com/