Sponsorlarımız 2015-2016

OKI-Logo

 

 

 

 

 • OKI Europe Ltd. Türkiye Ofisi, distribütörleri üzerinden OKI çevrebirimleri ile bunların sarf malzemeleri ve yedek parçalarının Türkiye ‘deki dağıtımını gerçekleştirmek, satış öncesi ve sonrası desteğini sağlamak amacı ile kurulmuştur.

 

Web Page = www.oki.com.tr

 

eae_logo

 

 

 

 

 

 

 • EAE Şirketler Grubu elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurmuş olduğu EAE Elektrik ile Güngören’ de bulunan fabrikasında başlamıştır. Artan üretim kapasitesi sonucu imalatını, 1995 yılında İkitelli’deki modern fabrikasına taşımıştır. 2007 yılında ise, Esenyurt’ ta kurmuş olduğu fabrikalarını faaliyete geçirerek, üretim alanını arttırmıştır.

 

Web Page = www.eae.com.tr

 

 

 

0c5632_b3e5bbed8354405eb165702303ba8e4b

 

 • Fikret Yüksel Vakfı 1998’de Fikret Yüksel tarafından kurulmuştur. Fikret Yüksel Vakfı’nın temel odağı Türk öğrencilerinin FIRST Robotics Competition’a katılmalarını sağlayarak aldıkları eğitimi geliştirmek. Vakıf şimdiye kadar birçok takımın turnuvaya katılmasına destek oldu.
 • Fikret Yüksel Vakfı’nın amacı ise FRC’yi Türkiye’ye taşıyarak organizasyonu takımlara yakınlaştırmak ve olası bağışçılara bir örnek gösterebilmek. Türkiye’deki her lisede bir FRC takımı görmek en büyük hayalidir.

 

Web Page = www.fikretyukselfoundation.org

 

 

m69_logo

 

 

 

 

 

 • Consys İletişim Hizmetleri 1944’de ses ve görüntü sistemleri, simültane çeviri sistemleri, delege mikrofon sistemleri, aydınlatma sistemleri gibi ilgili alanlar için kurulmuştur.
 • Ulusal ve uluslararası kongreler, kurumsal buluşmalar, törenler, kurumlar, lansman tanıtımları ve Basın buluşmaları Consys’in uzmanlık alanı.
  Consys Türkiye’de Bosch sertifikasına sahip ve ekipmanlarını kullanabilen tek şirkettir.

 

Web Page = www.consys.com.tr

 

 

 

3he7vrqs5yxb9p4o3h43_400x400

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Haritalama, Led sergilemek, Ses sistemleri, Kafes sistemleri, Kongreler, konferanslar ve aynı zamanda Suflör sistem, Kamera, Yönetmen, Etkileşimli çözümler tüm alanlardaki firmalar için Hizmet veren, deneyimli, hızlı, yaratıcı ve dört gözle bekleyen yenilikçi bir firmadır.

 

Web Page = www.nbteknik.com

 

 

landers-logoB-1024x372

 

 

 

 

 • Landers Display 2004 yılında kurulmuş olup Pleksi, Stand, Tabela, Vitrin Görsel Tasarım ve Uygulamaları alanında uzmanlaşan yapısıyla sektöründe 13 yıldır yer almaktadır.

 

Web Page = www.landers.com.tr

 

mainlogo
 

 • InfoComm International, dünya çapındaki profesyonel görsel-işitsel ve bilgi iletişim endüstrilerini temsil eden ticaret birliğidir. 1939’da kurulmuştur ,InfoComm, 80’den fazla ülkenin üreticileri, sistem entegratörleri, bayileri ve distribütörleri, bağımsız danışmanlar, programcılar, kira ve evreleme şirketleri, son kullanıcılar ve multimedya profesyonelleri dahil 5,000’den fazla üyeye sahiptir.
 • InfoComm International, Batı Yarıküredeki AV alıcıları ve satıcıları için düzenlenen en büyük konferans ve sergi olan InfoComm’un kurucusu.InfoComm ayrıca Asya, Avrupa, Hindistan, Latin Amerika ve Orta Doğu’da da Ticaret fuarları yapıyor.

 

Web Page = www.infocomm.org

 

 

indir

 

 • Proasist Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye’nin bir çok bölgesinde mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım ve servis hizmetleri vermektedir. Sektörünün öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek hizmet ağını hızla büyütmektedir.
 • Merkezi İstanbul’da olan Proasist, Trakya, Bursa, Ankara ve İzmir’de mobil ekipleri ile dönemsel olarak da Tüm Türkiye’de toplam 3.600 hizmet noktasına ulaşmayı kısa sürede başarmıştır.

 

Web Page = www.proasist.com.tr

 

201313122224906

 

 • Eski Polat CDR markalı yataklı rulmanlarının 2004 yılından bu yana Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktadır.

Web Page = www.polatrulman.com.tr

 

CanDogdu Sigarto

 

 • Candoğdu Sigorta Yapı Kredi Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olup sağlık ve sağlık dışı branşlar da hizmet vermektedir. Geçtiğimiz yılların tümünde Yapı Kredi Sigorta acenteleri arasında en yüksek sağlık üretimini gerçekleştiren ilk 5 acentesinden biri olup bağlı olduğumuz İstanbul bölge müdürlüğünde ise 2011 yılında 2. Bitirmiş, 2012 yılının ilk 11 ayını ise 1. olarak geçmiştir.

 

Web Page = www.candogdusigorta.com.tr

 

 

2c8651e12e8e7ec3038b357a5e89b39d

 

 • Elektroser Şirketler Grubu Rex-Rotary marka Fotokopi, Faks ve Baskı Makineleri Türkiye tek mümessili olan Elektroser Şirketler Grubu, 1981 yılından bu yana kopyalama işlemlerinizde ihtiyacınıza göre ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
 • Satış öncesinde ve sonrasında sunduğu doğaya ve insan sağlığına duyarlı ürünler ve kaliteli hizmetle koşulsuz tüketici mutluluğu hedefleyen ISO 9001:2000 belgesine sahip Elektroser Şirketler Grubu 500 kişiyi aşkın uzman kadrosu ile Türkiye çapında 15 farklı Bölge Müdürlükleri ve bir çok bayilikleri ile satış öncesi ve sonrası servis hizmeti vermektedir.

 

 

 whatsapp-image-2016-12-09-at-15-39-17
 • Kinetic Otomatik Makine A.Ş.,Ltd., Çin Ningbo KINETIC Üretim Ticaret A.Ş., Ltd Pnömatik ve hidrolik komponentler, pnömatik ve hidrolik komple setler, alüminyum parçalar ve bükme plakaları,plastik parçalar ve benzeri ürünler konusunda uzmanlaşmıştır.KINETIC, tasarım, imalat ve satış hizmetlerini bir araya getirir.
 • Geçtiğimiz 10 yıl içinde KINETIC, 25.000 metrekarelik atölye keyfini çıkararak bir moden kuruluşu geliştirdi ve ürünlerimiz Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya’da satılmaktadır; 55’den fazla ülkenin geniş pazar ağı Ningbo FengLing ve Baode Otomasyon Industrial Co, Ltd ile Bizim güçlü tabanımızdır.

Web Page =  www.kinetictr.com